Головна - Статті - Бетонні кільця в Борисполі

Бетонні кільця в Борисполі

Бетонні кільця в Борисполі

Побудувати колодязь або організувати систему водовідведення допоможуть залізобетонні кільця купити в Борисполі які ви зможете за допомогою компанії «ЗемПромСтрой». Це оснащення захищає воду від попадання ґрунту, мулу, шкідливих речовин і бруду. Незалежно від ваги і габаритних параметрів вироби витримують тиск ґрунтових вод і верхнього шару землі. За допомогою нашого сайту-каталогу купити бетонні кільця в Борисполі і сусідніх регіонах можна разом з перекриттями, кришками і іншим додатковим обладнанням для побудови надійних джерел водопостачання.

Якими перевагами володіють бетонні кільця для каналізації в Борисполі від «ЗемПромСтрой»

Ми пропонуємо кільця ЗБВ в Борисполі для укладання колодязів різного призначення, дренажних та каналізаційних систем близько до поверхні, а також на середній і великій глибині. Реалізовані нам вироби циліндричної форми поділяються по внутрішньому діаметру - від 60 до 200 см, зовнішньому - 75-220 см, висоті - від 70 до 89 см і масі - від 0,2 до 1,48 т. Виробляються з високоякісного бетону і міцної сталевої арматури, тому термін їх служби складає мінімум кілька десятків років.

ЗБ кільця в Борисполі - ключові переваги:

 • надійність,
 • міцність,
 • антикорозійні властивості,
 • практичність,
 • вогнетривкість,
 • відсутність деформацій,
 • морозостійкість,
 • висока якість.

Якщо ви вирішите купити залізобетонні кільця в Борисполі, будьте впевнені, що незважаючи на контакт з вогкістю, тиск водного потоку і вплив температурних перепадів вони протягом тривалого терміну збережуть конструктивну цілісність і належний зовнішній вигляд. Обумовлено це тим, що виробляються вони з матеріалів, стійких до негативних факторів підземного середовища. На бетонні кільця в Борисполі ціна вигідна у компанії «ЗемПромСтрой» і це стане дуже приємним доповненням для клієнтів.

Кільця бетонні - процес виготовлення:

 • генерація бетонної суміші,
 • армування залізом,
 • формування готових виробів.

Така проста і зрозуміла технологія виробництва дозволяє отримати якісний і надійний продукт. Чималу роль в цьому відіграє застосування цементу високого сорту М-500. Також до складу виробів входить бетон 250-ї марки, пісок, щебінь дрібної фракції 5-20, пластифікатор, сітка і сталева арматура. По конструкції кільця бетонні в Борисполі бувають із замком в торцевій чисти та без нього. Товари першого типу мають кращу герметичність і міцність. ЗБВ без замка потребують додаткового зміцнення за допомогою металевих скоб.

Маркування та застосування ЗБВ конструкцій для колодязів

Купити ЗБ кільця в Борисполі можна для:

 • колодязів, в тому числі глибоких,
 • дренажних систем,
 • комунікацій різного роду,
 • газопроводів,
 • каналізації,
 • тунелів тепломережі,
 • септиків та стічних ям.

Маркування виробів за стандартом таке:

 • КС - стінові,
 • КО - з опорою,
 • КСЗ - з замком,
 • КФК - для септиків і каналізації,
 • КСД - стінові з дном,
 • КЛВ - колодязі-водоприймачі,
 • КЛК - зливові системи,
 • КВГ - для газо- і водопроводів.

Також в маркуванні використовуються числові індекси. Наприклад, КСЗ 10-9 означає, що перед нами деталь з замком, внутрішній діаметр якої становить 100 см, а висота - 90 см.

Крім цього існують товари вузької специфіки: перфоровані, з глухим дном, з отвором для відкачування рідини. За допомогою нашої компанії можна купити каналізаційні кільця в місті Бориспіль для зміцнення стін колодязів і не тільки їх. Вироби першого типу використовуються власниками приватних котеджів для облаштування та фіксації стоків водовідведення, вигрібних ям, септиків і так далі. Створюючи каналізаційні канали, рекомендується підбирати кільця з урахуванням маси і діаметру.

Ще у нас ви можете придбати дренажні бетонні кільця в Борисполі, які знаходять своє застосування в разі відведення ґрунтових вод при високому рівні або ж для очищення септиків. Також вони допоможуть запобігти розвалу ґрунту через надлишок вологи, видалити дощову воду, що скопилась всередині та різні домішки з ділянки.

Де купити бетонні кільця в Борисполі і як їх встановити

За допомогою «ЗемПромСтрой» ви придбаєте в Борисполі кільця ЗБ для колодязів та каналізаційні кільця ціна яких разом з оперативною доставкою неодмінно порадують вас. Крім цього перевагою замовлення товару у нас є професіоналізм співробітників і зручний сайт з комфортною навігацією і формою замовлення.

Після того як ви успішно купили залізобетонні кільця для каналізації в Борисполі, їх треба ще занурити в землю для подальшої експлуатації. В цьому ми вам теж охоче допоможемо, оскільки надаємо послуги монтажу і підключення систем водопостачання та водовідведення. Після того як ділянка оглянута і проект складений, ми приступаємо до його реалізації. Роботи виконуємо максимально ефективно, раціонально та акуратно, по заздалегідь розробленому проекту установки устаткування.

Дані заходи виконуються за певним алгоритмом. Щоб викопати колодязь, потрібно спочатку вирити котлован глибиною до 1,5 метра на першому етапі. Після встановлюється перша несуча конструкція. Рекомендується використовувати деталь з замком для підвищення міцності і надійності майбутнього джерела води. Надалі опори вкладаються одна на іншу, поки не поглибляться до водоносного шару. Важливими моментами при облаштуванні колодязів є абсолютна вертикальність шахти і герметизація швів між опорами за допомогою бетонного розчину. Завдяки цьому конструкція набуде пролонгованого терміну експлуатації та буде міцно стояти в котловані.

Переваги залізобетону над іншими матеріалами

Якщо ви прийняли рішення купити кільця для каналізації в Борисполі, не завадить з'ясувати, чим вони краще інших популярних товарів для облаштування водоносних систем. Що стосується дерева, то воно поступається бетону по тривалості експлуатації, зручності ремонтування та технічного обслуговування. Також цей матеріал помітно слабкіше і потребує попередньої обробки захисними речовинами від вологості. Застосовувати дерев'яні споруди можна тільки після тривалого періоду підготовки, тоді як ЗБВ придатні до використання на третій день після виготовлення.

Натуральне каміння потрібно обточувати і довго підбирати за розміром. Тому витрати часу на облаштування колодязя помітно зростуть. І якщо в обслуговуванні, ремонті та очищенні вони не особливо поступаються бетонним, то в вартості помітно перевершують. Ще відзначимо, що колосальна різноманітність хімічного складу каменів сприяє нерівномірному терміну їх служби, тоді як бетон виготовляється зі стандартного набору матеріалів суворо за технологічною картою.

Цегляна кладка. Вона хоч і конкурує з бетоном по міцності, але побудова каналів таким чином відбувається помітно довше і складніше. При цьому довговічність цегли дещо гірша, особливо в умовах її використання в агресивному середовищі стічних ям і колекторів. Також негативу додає фактор не найвищої якості води, видобутої з такого колодязя. До слова, найбільш краще очищає рідину природний камінь.

Проте продаж бетонних кілець в Борисполі істотно спрощує життя споживачів, адже у них тепер є можливість вибору найбільш надійного і порівняно недорогого матеріалу для укладання дренажних і стічних каналів, а також оглядових і водних колодязів. Така конструкція гарантовано збереже вас від негативних наслідків, пов'язаних з атмосферними опадами і рівнем ґрунтових вод. Наостанок, придбання ЗБ деталей стане для вас вигідним рішенням, оскільки на каналізаційні кільця ціна в компанії «ЗемПромСтрой» приємна.