Головна - Послуги та товари - Провести каналізацію

Побудувати каналізацію

Установка септиков

Автономна каналізація в частому домі

    Для тих, хто планує будівництво чи купівлю заміського будинку в Києві чи в Київській області, варто вирішити одну важливу проблему – швидкий вивід вод и без ушкодження ґрунту. Реалізувати цю мету допоможе автономна каналізація в приватному будинку, встановити та протестувати яку допоможуть спеціалісти компанії «Земпромстрій».

Монтаж каналізації під ключ: головні особливості

    Скористатися планом по запровадженню внутрішньої та зовнішньої каналізації на дачі рекомендуємо тим, хто ціную час та фінанси. У межах даної послуги наші спеціалісти:

  • оцінять якість ґрунту та розташування будівель;
  • визначать обсяг ґрунтових вод, які виводяться протягом доби;
  • запропонують оптимальний варіант монтажу каналізації.

    Ви отримаєте чіткий план по укладанню зовнішньої каналізації, після чого життя та відпочинок на дачній ділянці чи у приміському будинку стануть більш комфортними та безтурботними, оскільки вам більш не доведеться вирішувати глобальну побутову проблему.

    Після затвердження плану робіт наші спеціалісти проведуть викопають каналізацію, а потім – протестують її. Якщо ми виявимо невеличкі недоліки, ми їх усунемо, щоб ви насолоджувались бездоганним виводом вод та не витрачали час на виправлення цієї проблеми.

Вигрібні ями для частого будинку: переваги

    Для володарів дачних ділянок в Києві та області, які навідуються сюди час від часу, для вирішення проблеми із виводом ґрунтових вод допоможе вигрібна яма. Ціна цієї процедури прийнятна для всіх. До речі цей метод має ряд переваг. Наприклад:

  • швидкий монтаж (ця послуга реалізується протягом 2-3 робочих днів);
  • оперативне видалення «відходів» (для усунення ґрунтових вод, які накопилися в резервуарі, використовується спеціальна техніка, яка повністю вичищає його за пару годин);
  • тривалий час використання (цей метод підійде тим, хто не планує проводите демонтаж та повторне встановлення системи для видалення вод найближчим часом).

    Довірити встановлення каналізації в частому домі цим способом ви можете спеціалістам команди «Земпромстрою».

Як оформити замовлення в нашій компанії?

    Якщо ви зацікавлені провести якісний монтаж сіті каналізації за вигідною ціно., зателефонуйте нам або скористайтеся опцією «Замовити дзвінок». В телефонному режимі ви обговорите з нашими менеджерами основні аспекти, які стосуються встановлення каналізації в частому будинку, його ціни та термін виконання оговореного комплексу робіт.

копка каналізацій
септики на дачі
вигрібна яма-каналізація

Потрібна каналізація? Зв'яжіться з Нами!

Контакты