Головна - Послуги та товари - Будинки для криниць

Будиночки для колодязів

будинок для криниці

Будиночки для колодязів в Києві та Київській області

    Якщо ви шукаєте стильну, якісну та надійну конструкцію, яка захистить джерело від потрапляння дощової води, сміття, домашніх тварин, які були необачні, вам слід купити будиночок для колодязя в компанії «Земпрострій». У нас лояльні ціни, висока якість товарів та оперативна доставка заказів Києвом та Київською областю. 

Виготовлення будиночків для колодязів: головні особливості

    Ця конструкція встановлюється на дачній ділянці у двох випадках:

  1. щоб зробити частину ділянки, де знаходиться колодязь, більш стильною;
  2. з метою захистити джерело від забруднень, які потрапляють ззовні.

    Під час виготовлення цих конструкцій наші майстри враховують ці аспекти, приділяючи особливу увагу таким характерним рисам, як:

  • дизайн: в нашому каталозі представлені вироби із різноманітними декоративними прикрасами – різьбою по дереву, деталями із металу, малюнками, які нанесені на поверхню даху конструкції. Ви легко підберете варіант, який підходить під екстер’єр приміського будинку, стилю огорожі чи бесідки, розташованої біля криниці;
  • якість: ми пропонуємо криничний будиночок, виготовлений із надійних матеріалів, які витримують вплив вологи, ультрафіолетових промінів, низької та високої температури повітря, агресивних хімічних компонентів. Це такі матеріали, як натуральне дерево (дуб, сосна), вагонка, сталь, які покриваються спеціальним лаком;
  • конструктивні особливості: у нас представлені вироби с автономним дахом та компактним каркасом, на який вмонтовані двері. Завдяки цим деталям криниця буде надійно захищена від потрапляння сміття, дощової води, пилу.

    Після того, як ви встановите цей виріб на дачній ділянці, ви зекономите час на очищенні води в джерелі.

Будиночки для криниці: основні види

    Ми пропонуємо широкий асортимент виробів, які стануть цінним та корисним придбанням для водного джерела. Мова йде про:

  • будиночок із листової сталі: стильний, яскравий, практичний, який не темніє через постійний контакт із водою, а також він не вигорає через взаємодію із ультрафіолетом. Ці конструкції оцінять ті, хто цінує комфорт та практичність – догляд за ними мінімальний;
  • будиночок із дубової вагонки: прекрасний варіант для тих, хто любить сільський колорит та оригінальний дизайн;
  • ковані будиночки для криниць: практичній конструкції, які прослужать довгий час. Вони зберігають класний вигляд та якість протягом декількох років;
  • будиночки із дерева: надійне, стильне, оригінальне рішення для дачної ділянки;
  • будиночки із блок-хауса: вони виконані із екологічно чистого матеріалу, у них – стильний дизайн та висока якість.

    Вибрати та замовити варіант, який вам сподобався, ви можете за телефоном, вказаним на нашому сайті. Але слід врахувати, що ціна будиночку для колодязю буде залежати від його виду, параметрів, кількості декоративних деталей. Ми враховуємо всі ці фактори при формуванні вартості цих конструкцій.  

Переваги будиночків для колодязів від «Земпромстрою»

    Наша компанія пропонує купити будиночок для колодязю в Києві, який відповідає європейським стандартам якості. Це – надійні, стильні, надійні конструкції, завдяки яким ви зможете насолодитися смаком чистої води та зберегти здоров’я, відмінне самопочуття та тонус. 

    Обговорити параметри будиночку та всі інші деталі ви зможете з нашими менеджерами за телефоном, опублікованих на офіційному сайті.

Ціни на будиночки для колодязів

Потрібен будиночок для колодязя? Зв'яжіться з нами!

Контакты