Головна - Послуги та товари - Установка септиків у приватному будинку під ключ

Установка септиків у приватному будинку під ключ

крниця на дачі

Щоб перебування у дачній оселі було комфортним, потрібно потурбуватися про наявність такого важливого компоненту, як септик під каналізацію. Завдяки йому ви прискорите переробку різних відходів та їхнє виведення. Але це далеко не всі корисні функції, які виконує бетонний септик для будинку з установкою.

Однак для початку слід розібратися: що таке якісні септики для дачі, яка структура їм притаманна, і чому грамотний монтаж системи має ключове значення для подальшої роботи із налагодження інженерних комунікацій на ділянці.

Структура септика

Якщо ви вирішили замовити септик приватного будинку під ключ, перше, що ви повинні дослідити – його структуру. Це потрібно, щоб розуміти, як він функціонує, і які завдання виконує. 

Отже, ця установа має наступні складові:

 • збірний колодязь;
 • вихлопна труба;
 • колодязь для фільтрації;
 • «подушка» для фільтрації.

Всі елементі пов’язані муж собою, і саме від цього залежить, як буде функціонувати септик на дачі під ключ, ціна установи та термін її придатності.

Принцип роботи септика

Септик під ключ  працює просто: спочатку проводиться збір стічних від та нечистот, які «виводяться» із будинку. Цю функцію успішно виконує збірний колодязь. Це – герметична та міцна ємкість, де всі нечистоти розділяються на дві групи – важкі та легкі частки. Важкі осідають на дні, а легкі потрапляють в наступний резервуар – колодязь для фільтрації.

Саме ця частина, яку включає септик в будинок під ключ, вважається однією із найважливіших, оскільки тут відбувається переробка та очищення стічних вод. Цікаво, що при цьому колодязь для фільтрації має «скромні» параметри – всього 30-60 см, а замість дна використовується, так звана подушка для фільтрації, яка складається із щебіня, піску чи гравію. Далі рідина потрапляє у водосховище, в спеціальну канаву або «щезає» у ґрунті. 

Не слід також забувати й про такий компонент, як вихлопна труба. Без неї каналізаційний септик для дачі під ключ працює не повноцінно. Пояснимо в чому справа. Цей атрибут підключається до збірного колодязя, де проходить не тільки розділення важких та легких часток, але й бродіння рідини, особливо, якщо в ємкість не потрапляє кисень. Без нього у збірному колодязі формується газ – метан, який виступає прискорювачем хімічної реакції, в результаті чого у резервуарі підвищується тиск. Саме він порушує структуру ємкості. 

Після того, як ви підключили вихлопну трубу до пристрою, ви забезпечите постачання кисню та усунете формування метану, здатного порушити важливу частину каналізаційної системи.

Основні функції септика

Тепер переходимо до основного питання: навіщо потрібна установка септика в приватному будинку під ключ?

 1. Заміна каналізації: для тих, хто хоче переїхати до приміського будинку, але при цьому не відмовлятися від благ цивілізації, установка септика під ключ – вірне рішення, оскільки ви зможете без проблем позбавитися від стічних від, які формуються після того, як ви вимили посуд, попрали білизну чи скористалися туалетом;
 2. Економія коштів: в районах, де відсутня централізована каналізація, дехто вирішує встановити септик на дачу під ключ, оскільки так вирішиться питання із усуненням нечистот, а також ви отримаєте вірний спосіб оптимізувати бюджет на підключення каналізації, яка знаходиться за декілька кілометрів від вашого дому;
 3. Турбота про оточуючу середу: нечистоти, які потрапляють у ґрунт, негативно впливають на його структуру. Й установка септика на дачі під ключ допоможе вирішити цю проблему, оскільки в ґрунт після «операцій по очищенню» потрапляє рідина, яка не містить шкідливих речовин. 

Якщо ви зацікавлені у створенні комфортних умов у приміській будівлі та турботі про оточуюче середовище, тоді вам варто замовити монтаж септиків під ключ, але заздалегідь обрати найбільш прийнятний варіант. 

Види септиків 

Види септикаНа современном рынке представлены три основные группы очистительных сооружений:

 • накопительные: эти устройства подойдут тем, кто проводит в загородных домах выходные или праздничные дни. И в этом случае вы получите «систему», собирающую сточные воды, которую нужно очищать по мере загрязнения;
 • фильтрационные: монтаж септика под ключ на участке для дачи, в котором происходит очистка жидкости от примесей, и ее последующая поступление в почву, лучший вариант для загородных домов, где хозяева проживают постоянно. Их главный плюс в том, что постоянная очистка при помощи ассенизатора им не требуется. В итоге, стоимость монтажа септика без откачки для дачи и покупка самой системы окупятся достаточно быстро;
 • септические колодцы с системой очистки: септик из колец под ключ – это инновационное решение, имеющее ряд преимуществ. Во-первых, внутри этих устройств создается особая флора, где все анаэробные бактерии нейтрализуются. Во-вторых, у них высокая степень очистки. В-третьих, в выгребные ямы септики канализационные данного формата устанавливаются быстрее, чем другие очистительные системы. В-четвертых, в их основе прочный, надежный, долговечный материал – бетон, который прослужит в течение нескольких десятилетий. 

Монтаж септику під ключ: основні етапи

Розглянемо цей процес на прикладі інноваційної розробки – системи, яка складається із бетонних кілець. Септик з бетонних кілец під ключ в Києві, замовлений в нашій компанії, встановлюється наступним чином:

 • вибір локації (залежить від рівня залягання стічних від, оптимальна дистанція між септиком та водами – від 1 метру);
 • створення ями (яма септик для туалету приватного будинку повинна бути квадратної форми, а її розмір перевищувати діаметр бетонних кілець);
 • обробка вигрібної ями (дно засипається піском, встановлюється стяжка із цементу або плити, яка оброблена бетонним розчином);
 • встановлення кілець (вони опускаються у яму, але їх варто заздалегідь обробити ізоляційними матеріалами, які застрахують конструкцію від просідання);
 • обробка внутрішніх стін колодязя;
 • розміщення люку. 

Монтаж септика під ключ на ділянці для дачі триває всього один робочий день та не потребує підключення електропостачання.

Вартість монтажу септика

Щоб дізнатися, яка ціна монтажу септика для дачної ділянки, слід зазначити декілька важливих моментів:

 • тип пристрою;
 • професійний монтаж чи самостійний;
 • тривалість робіт з установи.

Наприклад, вартість септика для приватного будинку з установкою, яку виконують спеціалісти, буде вище, ніж самостійний  монтаж пристрою. Але при цьому ви будете знати, що всі етапи робіт, норми та правила реалізовані. Якщо ви встановлюєте вигрібні ями септики каналізаційні без будь-якої допомоги професіоналів, ви ризикуєте виконати один із етапів робіт некоректно, та деформувати пристрій. 

Вартість монтажу септика без відкачування для дачі також буде дещо іншою, оскільки цей процес має ряд нюансів, які варто прорахувати до того, як приступати до активної фази проекту. 

Отримати інформацію про те, скільки коштує встановити септик в приватному будинку, ви можете після того, як оберете всі опції та обговорите їх з нашої командою.

Якщо ви бажаєте вигрібний бетонний септик купити в Києві під ключ та замовити його монтаж у нас, вам потрібно залишити заяву по телефону або на сайті – вкажіть своє ім'я, прізвище, номер телефону.

Замовляйте септик із бетонних кілець у нас та його монтаж в нашій компанії!

Потрібен колодязь? Зв'яжіться з Нами!

Контакти