Головна - Статті - Бетонні кільця для колодязів в Фастові

Бетонні кільця для колодязів в Фастові

Бетонні кільця для колодязів в Фастові

Побудова надійного і безпечного в експлуатації джерела питної води в київській області забезпечать наші кільця колодязні, які спеціально розроблені для застосування в конструкції таких споруд. Даний матеріал значно частіше, ніж метал, буває задіяний в ході будівництва конструкцій такого роду. Формуються бетонні кільця для колодязя з цементної суміші, щебню, піску з крупною гранулометричною структурою та металевої сітки або арматури. Застосовувати їх також можна для облаштування оглядових каналів, дренажних систем, свердловин і колекторів.

Типи кілець під колодязь

Для побудови шахт водоносних свердловин застосовуються найчастіше вироби опорного типу та стінові кола з замком. У деяких випадках допускається задіяння допоміжних деталей нестандартних типорозмірів. Розглянемо докладніше характеристики кожного з них.

Кільця для колодязя виготовляються трьох видів:

  • КС - наскрізне стінове коло, що виготовляється з бетону марок М-200 - М-500. Колодязні кільця розміри мають наступні - 10, 15 і 20. Дана цифра вказує на діаметр виробів, вимірюваний в дециметрах. Щоб простіше було розуміти, маркування означає 1, 1,5 і 2 метри відповідно. Кільця колодязя бетонні по висоті стандартні - 90 см. Товщина стінок виробів становить 5-10 см. Крім типових кругів виробляються деталі з фальцевим з'єднанням (замком). Він підвищує герметичність стиковки конструктивних елементів. За допомогою кіл КС зводяться якісні і довговічні залізобетонні колодязі з питною водою.
  • КЦО - оснащуються опорним елементом. Такі кільця колодязів ЗБВ монтуються на горловину готової шахти. Завдяки деталям КЦО люк з кришкою піднімається на задану величину, що забезпечує комфортну експлуатацію свердловини. Ще вони покращують стійкість верхнього компонента конструкції. Без даних деталей споруджувати якісні бетонні колодязі не вийде.
  • Допоміжні - кола нестандартної форми, які часто застосовуються при індивідуальному проектуванні свердловин з урахуванням побажань клієнта. Виробляються під замовлення. Такі бетонні кільця розміри мають нестандартні. Задіяти їх можна щоб спростити обслуговування колодязів або зробити свердловину більш ефективною за рахунок додаткових отворів для припливу підземних вод.

Крім цього існують ремонтні кільця для колодязя, які призначаються для поглиблення свердловини. Їх використання актуально коли впав рівень підземних вод. Завдяки тому, що кола для ремонту / поглиблення шахти виготовляються в типорозмірі меншого діаметру, вони легко поміщаються в готову конструкцію без необхідності її демонтажу.

Основні переваги кілець ЗБВ

  1. Простота і оперативність складання. Мабуть, головне достоїнство виробів. Спорудження колодязя не вимагає складних тривалих підготовчих робіт. Як правило, кола монтуються один на інший закритим методом. Перша деталь занурюється в землю і після її поглиблення на метр зверху ставиться друга. Шахта копається безпосередньо в колах.
  2. Підвищена стійкість. Дані вироби довговічні і витримують сильні навантаження, в тому числі на стиск. Забезпечується це завдяки сталевому каркасу з арматури і бетону важких марок. Крім цього кола для колодязів стійкі до корозії, низьких температур та інших агресивних, фізичних або механічних факторів впливу.
  3. Комфортне обслуговування. На відміну від дерева або цегли, яким потрібно приділяти значну увагу як на стадії будівництва, так і після нього, бетон абсолютно невибагливий в експлуатації і монтажі. Додаткові витрати на обслуговування і утримання не будуть потрібні.

З замком або без - які краще

Вироби з замком оснащені чотирма шипами на верхній частині і пазами знизу. У підсумку виходить міцна і надійна конструкція. Шахта не стане переміщатися горизонтально під впливом ґрунту. Ще одна перевага виробів - канавка на верхній частині. Вона в ході спорудження свердловини заповнюється розчином, поверх якого укладається гумовий ущільнювач. Завдяки цьому підвищується герметизація стику.

На такі бетонні кільця для колодязя ціна, звісно, вище, але і ступінь надійності у них краща, ніж у стандартних стінових кіл. Використовувати їх рекомендується для глибоких свердловин і в місцях з підвищеним ризиком руху ґрунту. В інших випадках достатньо простих деталей, які скріплюються за допомогою цементного розчину.

Розміщення ЖБ кілець від компанії ЗемПромСтрой

Виробництво кілець для колодязів - один з напрямків, який будівельна компанія ЗемПромСтрой активно розвиває. Ми пропонуємо жителям київської області, зокрема, міста Фастів, якісну зносостійку продукцію за приємними цінами.