Головна - Статті - Залізобетонні кільця в Броварах

Залізобетонні кільця в Броварах

Залізобетонні кільця в Броварах

Якщо вам потрібно побудувати колодязь, прокласти каналізацію або обладнати септик, вам знадобляться ЖБ кільця, які наша компанія пропонує купити в Броварах за раціональною ціною. При їх виготовленні застосовуються високомарочні суміш, до складу яких входить цемент М-500. Завдяки цьому та чіткому додержанню технології наші бетонні кільця мають відмінну якість та підвищену надійність. Застосовувати їх можна навіть в умовах експлуатації при екстремальних навантаженнях.

Види залізобетонних кілець

Згідно конструктивного виконання і варіантів використання вироби поділяються не кілька видів. Таким чином, якщо вам потрібно викопати колодязь, варто обирати одні моделі, а коли вас цікавить якісний і герметичний септик - застосовуються інші деталі.

Виходячи з конструкції колодязні круги поділяються на:

 • допоміжні,
 • стінові,
 • з днищем,
 • з плитою перекриття,
 • з замком,
 • збірні конструкції.

Допоміжні бетонні круги для каналізації і інших об'єктів виготовляються, як правило, на замовлення. Їх використовують у випадках, коли потрібна нестандартна форма, зокрема, квадратна, специфічні розміри, додаткові отвори і інші конструктивні рішення, які не передбачені ГОСТом. Такі вироби можуть бути задіяні в дренажних системах, при зведенні технологічно складних об'єктів і поворотів різних інженерних комунікацій

Стінові - такі кільця для колодязя і споруди горловин різного типу застосовуються найчастіше. Вони швидко монтуються, лягаючи один на одного. Шви при цьому герметизуються за допомогою цементного розчину. Тому якщо вам потрібна оперативна копка колодязів, можна обрати цей варіант виробів. Однак варто пам'ятати, що отримана в результаті конструкція буде не надто стійкою і, ймовірно, зруйнується при зсуві ґрунту.

З днищем - це кільця для септика. Завдяки герметичній вологонепроникній готовій основі довкілля захищене від проникнення шкідливих речовин, яких септики, каналізаційні колодязі і камери відстійників містять у великій кількості. Крім цього днище захищає Ж / Б конструкцію від впливу підземних вод. Ці каналізаційні кільця розміри мають відповідно до Держстандарту: висота - 90 см, діаметр - 1, 1,5 і 2 метри, вага - 830, 1400 і 2300 кг відповідно.

З плитою-перекриттям. Являють собою кільця колодязні і найчастіше бувають задіяні на об'єктах зі значною глибиною. Є завершальним компонентом споруди, наділяються отвором, яке зміщене щодо центру і дозволяє змонтувати горловину для колодязя. Завдяки посиленню плитою-перекриттям в результаті конструюється міцна споруда.

З замком - зміцнені стінові вироби, що дозволяють підвищити стійкість колодязя, і забезпечити герметичність стиків. Такі вироби оснащуються спеціальним поглибленням в торці. Завдяки цьому конструкція здатна встояти навіть перед потужними пливунами.

З замком - зміцнені стінові вироби, що дозволяють підвищити стійкість колодязя, і забезпечити герметичність стиків. Такі вироби оснащуються спеціальним поглибленням в торці. Завдяки цьому конструкція здатна встояти навіть перед потужними пливунами.

Збірні - формуються на заводі і наділяються в ході виробництва поліпшеними технічними параметрами, тому відрізняються підвищеною морозостійкістю, вогнетривкістю, стійкістю до корозії, деформації, дії агресивного середовища і вогкості. На такі кільця бетонні ціна трохи вища, але і тривалість експлуатації у них пролонгована.

Маркування та розміри

Бетонні кільця розміри по ГОСТу мають в таких межах: діаметр від 70 см до 2 метрів, ширина - 80 см-2,2 м, висота від 0,1 до 1 метра, обсяг - 0,05-0,59 м3, маса 130 -1480 кг.

Маркування:

 • КС - стінові,
 • КО - з опорою,
 • КСД - стінові деталі з дном,
 • КФК - для септиків і відстійників,
 • КЛК - зливові кільця,
 • КВГ - для прокладки водо- і газопроводів,
 • КЛВ - водоприймачі зливових комунікацій.

Застосування ЖБ кілець

Тип виробів регламентує сферу їх застосування, так, наприклад, каналізаційні кільця з дном підходять для побудови вертикальних конструкцій - септиків, відстійників, скидних ям. Якщо використовувати стінові, в тому числі з замком, можна сформувати оглядовий канал, водоприймач або колодязь. Окремо існують вироби для прокладки газових і водних магістралей, облаштування зливових і дренажних систем.

Послуги з проведення комунікацій компанії ЗемПромСтрой

У нас ви можете придбати на вигідних умовах зносостійкі кільця каналізації, колодязів, дренажу та для зведення комунікацій інших типів. Будівельна компанія ЗемПромСтрой пропонує приємні умови співпраці і надає якісні послуги.