Послуги та товари. Колодязі, криниці, каналізації, кільця для криниць
Головна - Послуги та товари

Ми надаємо наступні послуги та товари

колодец
  • Викопати колодязь
  • Криниця для дачного будинку є найбільш зручним джерелом води.
  • Дізнатися більше
Каналізація для дачі
  • Провести каналізацію
  • Каналізація в приватному будинку або на дачі - важлива умова комфорту.
  • Дізнатися більше
Бетонні кільця
Будинки для колодця
  • Будинки для криниць
  • Основне завдання будиночка - захист води від сторонніх забруднень.
  • Дізнатися більше
Чистка колодязів

Ми працюємо по Києву та Київській області

Бориспільський район:

Андріївка, Артемівка, Безуглівка, Васильки, Велика Олександрівка, Велика Стариця, Вишеньки, Вороньків, Глибоке, Гнідин, Головурів, Гора, Горобіївка, Городище, Григорівка, Дударків, Жовтневе, Займище, Іванків, Кийлів, Кириївщина, Кірове, Лебедин, Ленінівка, Любарці, Мала Олександрівка, Мала Стариця, Малі Єрківці, Мартусівка, Мирне, Перегуди, Петрівське, Проліски, Проців, Ревне, Рогозів, Сеньківка, Сошників, Старе, Сулимівка, Щасливе, Тарасівка, Чубинське

Броварський район:

Бервиця, Бобрик, Богданівка, Вільне, Гоголів, Гребельки, Димитрове, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Зоря, Захарівка, Калинівка, Калита, Княжичі, Красилівка, Куйбишеве, Кулажинці, Літки, Літочки, Мала Тарасівка, Михайлівка, Мокрець, Опанасів, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравнева, Плоске, Погреби, Підлісся, Пухівка, Рожевка, Рожни, Рудня, Русанов, Світильня, Семиполки, Скибин, Соболівка, Требухів, Фрунзівка, Шевченкове

Іванківський район:

Білий Берег, Блідча, Болотня, Буда-Полідарівська, Варівськ, Верхолісся, Воропаївка, Горностайпіль, Губін, Дитятки, Доманівка, Димарка, Жерева, Жеревпілля, Жміївка, Запрудка, Заруддя, Захарівка, Зимовище, Зорін, Карпилівка, Кірове, Ковалівка, Коленцівське, Коленці, Копачі, Кропивня, Красилівка, Кухарі, Лапутьки, Леонівка, Людвинівка, Макарівка, Мала Макарівка, Медвин, Мокра Корма, Мусійки, Новошепеличі, Нові Макалевичі, Нові Соколи, Обуховичі, Олива, Олизарівка, Оране, Осовець, Піски, Петрівське, Пироговичі, Підгайне, Полідарівка, Поталіївка, Потоки, Прибірськ, Рокитна Слобода, Рахвалівка, Розважів, Рудня-Левківська, Рудня-Сидорівська, Рудня-Тальська, Рудня-Шпилівська, Русаки, Сидоровичі, Слобода-Кухарська, Соснівка, Ставрівка, Станишівка, Старовичі, Старі Соколи, Степанівка, Страхолісся, Сукачі, Термахівка, Федорівка, Феневичі, Фрузинівка, Хочева, Чкаловка, Шевченкове, Шевченкове, Шпилі, Яхнівка

Києво-Святошинський район:

Білогородка, Бобриця, Боярка, Бузова, Буча, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гнатівка, Горбовичі, Гореничі, Горенка, Гурівщина, Дмитрівка, Жорнівка, Забір'я, Забуччя, Іванків, Капітанівка, Княжичі, Кременище, Круглик, Крюковщина, Лісники, Лісове, Лука, Личанка, Любимівка, Малютянка, Мила, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Мощун, Мрія, Музичі, Неграші, Нове, Новосілки, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Стоянка, Тарасівка, Хмільна, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шевченкове, Шпитьки, Юрівка

Обухівський район:

Безіменне, Березове, Великі Дмитровичі, Верем'є, Витачів, Германівка, Григорівка, Гусачевка, Дерев'яна, Деремезна, Долина, Жуківці, Застугна, Капустяна, Козіївка, Козин, Конюша, Копачів, Красна Слобідка, Красне Перше, Креничі, Кулі, Ленди, Макарівка, Мала Вільшанка, Малі Дмитровичі, Матяшёвка, Нещерів, Нові Безрадичі, Паращина, Перегонівка, Перше Травня, Плюти, Підгірці, Романків, Семенівка, Старі Безрадичі, Степок, Тарасівка, Таценки, Трипілля, Українка, Халеп'я, Шевченкове, Щербанівка

Фастівський район:

Борова, Бортники, Василівка, Велика Мотовилівка, Велика Офірна, Велика Снітинка, Великі Гуляки, Веприк, Вишня, Вишняки, Волиця, Гвардійське, Дідівщина, Деминівка, Дмитрівка, Дорогинка, Єлизаветівка, Кищинці, Клехівка, Кончаки, Королівка, Кощіївка, Мала Офірна, Мала Снітинка, Малополовецьке, Млинок, Мотовилівська Слобідка, Оленівка, Вільшанська Нива, Паляничинці, Півні, Пилипівка, Пришивальня, Скригалівка, Софіївка, Ставки, Степове, Тарасенки, Тарасівка, Томашівка, Триліси, Фастовець, Федорівка, Червона Мотовилівка, Червоне, Ярошівка, Яхни

Вишгородський район:

Абрамівка, Авдєєва Нива, Андріївка, Богдани, Боденьки, Вахівка, Володимирівка, Вороньковка, Воропаєв, Вища Дубечня, Вишгород, Гаврилівка, Глібівка, Гута-Катюжанська, Гута-Межигірська, Демидов, Дудки, Жукин, Кам'янка, Катюжанка, Козаровичі, Кола, Лебедівка, Лісовичі, Литвинівка, Любидва, Любимівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Миколаївка, Новосілки, Нові Петрівці, Осещина, Петрівське, Пилява, Пірнове, Раківка, Розтісне, Ровжі, Рови, Рудня-Димерська, Рикунь, Ритні, Рихта, Савенки, Синяк, Старі Петрівці, Сувид, Сухолуччя, Сичівка, Тарасівщина, Толокунь, Федорівка, Хотянівка, Червоне, Ясногородка

Баришівський район:

Баришівка, Бзів, Більшовик, Борщів, Веселинівка, Власівка, Волошинівка, Григорівка, Дернівка, Коржі, Корніївка, Леляки, Лехнівка, Лукаші, Лук'янівка, Мала Тарасівка, Масківці, Морозівка, Недра, Гостролуччя, Паришків, Пасічна, Перемога, Пилипче, Поділля, Рудницьке, Садове, Сезенків, Селичевка, Селище, Семенівка, Устинкова Гребля, Хлопків, Хмельовик, Червоноармійське, Швачиха, Шовкове, Яблуневе, Ярешки

Білоцерківський район:

Бакали, Блощинці, Бикова Гребля, Василів, Вербова, Володимирівка, Вільна Тарасівка, Гайок, Глушки, Глибочка, Городище, Дрозди, Затиша, Іванівка, Йосипівка, Клаптики, Коженики, Коржівка, Червоне, Людвинівка, Мазепинці, Макіївка, Мала Антонівка, Мала Вільшанка, Мала Сквирка, Матюші, Межове, Михайлівка, Одноріг, Озерна, Олійникова Слобода, Острійки, Павлівка, Піщана, Пилипча, Поправка, Потіївка, Розаліївка, Сидори, Скребиші, Сорокотяги, Степок, Сухоліси, Тарасівка, Терезине, Томилівка, Трушки, Узин, Фастівка, Фесюри, Фурси, Храпачі, Чепилиевка, Черкас, Черкас, Чмирівка, Чупира, Шкарівка, Щербаки, Яблунівка

Богуславський район:

Олексіївка, Біївці, Богуслав, Бородані, браное Поле, Гута, Дешки, Дібрівка, Дмитренки, Дибинці, Закутинці, Іванівка, Івки, Ісайки, Калинівка, Карандинці, Киданівка, Коряківка, Красногородка, Лютарі, Медвин, Мисайлівка, Митаївка, Михайлівка, Москаленки, Вільховець, Побережка, Половецьке, Поташня, Розкопанці, Саварка, Семигори, Синиця, Софійка, Тептіївка, Туніки, Хохітва, Чайки, Шупики, Щербашенці, Яцюки

Бородянський район:

Берестянка, Блиставиця, Бондарня, Буда-Бабинецька, Вабля, Великий Ліс, Вишняки, Волиця, Гай, Галинка, Діброво-Ленінське, Дружня, Жовтневе, Загальці, Здвижівка, Качали, Клавдієво-Тарасове, Коблиця, Коблицький Ліс, Козинці, Красний Ріг, Луб'янка, Майданівка, Мигалки, Микуличі, Мірча, Михайленків, Небрат, Нова Буда, Нова Гребля, Нове Залісся, Новий Корогод, Озера, Озерщина, Пісківка, Пилиповичі, Пороскотень, Поташня, Раска, Стара Буда, Тальське, Торф'яне, Шибене, Язвинка

Васильківський район:

Багрин, Барахти, Березенщина, Беспятное, Бобриця, Борисов, Варовичі, Васильків, Велика Бугаївка, Велика Вільшанка, Велика Солтанівка, Вінницькі Стави, Гвоздів, Гребінки, Данилівка, Деревянки, Дзвінкове, Діброва, Дослідницьке, Зайцев, Залізне, Заріччя, Застугна, Здорівка, Зелений Бор, Зозулі, Іванковичі, Калинівка, Кобці, Ковалівка, Кодаки, Кожухівка, Крушинка, Крячки, Ксаверівка, Ксаверівка Друга, Кулібаба, Липовий Скиток, Лосятин, Луб'янка, Мала Бугаївка, Мала Солтанівка, Мархалевка, Мар'янівка, Митниця, Вільшанська Новоселиця, Перевіз, Петрівка, Пінчуки, Плесецьке, Погреби, Пологи, Порадівка, Путрівка, Пшеничне, Рославичі, Руликів, Саливонки, Скрипки, Соколівка, Степанівка, Тростинка, Тростинська Новоселиця, Устимівка, Хлепча, Червоне, Червоне, Червоне Поле, Шевченківка, Яцьки

Володарський район:

Біліївка, Березна, Веснянка, Володимирівка, Гайок, Гайворон, Городище-Косівське, Городище-Пустоварівське, Дружба, Завадівка, Зрайки, Капустинці, Кленове, Коржиха, Косівка, Лихачиха, Лобачев, Логвин, Мармуліївка, Матвіїха, Михайлівка, Надросівка, Нове Життя, Ожегівка, Пархомівка, Петрашёвка, Ратуш, Рачки, Рогізна, Рубченки, Руде Село, Тадіївка, Тарасівка, Тарган, Чепіжинці, Шевченкове

Згурівський район:

Олександринівка, Олексіївка, Аркадіївка, Безуглівка, Великий Крупіль, Вишневе, Володимирське, Войкове, Вільне, Горбачівка, Гречана Гребля, Жовтневе, Жуковка, Зелене, Ильинское, червоне, Левченкове, Леніно, Лизогубова Слобода, Майське, Мала Березанка, Мала Супоївка, Малий Крупіль, Нова Олександрівка, Нова Оржиця, Пайки, Пасківщина, Петрівське, Право Жовтня, Свобода, Середівка, Софіївка, Стара Оржиця, Старе, Терлещина, Турівка, Урсалівка, Усівка, Черевки, Шевченкове

Кагарлицький район:

Антонівка, Балико-Щучинка, Бендюгівка, Бурти, Великі Прицьки, Воронівка, Гороховатка, Горохове, Гребени, Демівщина, Дібрівка, Жовтневе, Землянка, Зикрачи, Зорівка, Іванівка, Кадомка, Калинівка, Кузьминці, Леонівка, Лещинка, Липовець, Мирівка, Новосілки, Онацьки, Орехово, Очеретяне, Панікарча, Співаки, Переселення, Петрівське, Петрівське, Петрівське, Расавка, Расавка, Слобода, Стави, Стайки, Стрітівка, Сущани, Тарасівка, Тернівка, Уляники, Халча, Черняхів, Шпендівка, Шубовка, Юшки, Яблунівка

Макарівський район:

Андріївка, Березівка, Борівка, Бишів, Великий Карашин, Весела Слобідка, Вітрівка, Волосінь, Вільне, Вишеград, Гавронщина, Горобіївка, Грузьке, Забуяння, Завалівка, Зурівка, Калинівка, Кодра, Козичанка, Колонщина, Комарівка, Конопельки, Копіївка, Копилов, Королівка, Леонівка, Липівка, Лисиця, Лішня, Лозовик, Лубське, Людвинівка, Макарівська Буда, Маковище, Малий Карашин, Мар'янівка, Мар'янівка, Мостище, Мотижин, Наливайківка, Небелиця, Нежиловичи, Миколаївка, Новомирівка, Новосілки, Нові Опачичі, Осикове, Пошуковики, Плахтянка, Почепин, Рожів, Садки-Строївка, Северинівка, Ситняки, Соболівка, Соснівка, Фасова, Фасівочка, Ферма, Ферма, Червона Гірка, Червона Слобода, Чорногородка, Шнуров Лес, Юров, Юрівка, Яблунівка, Ясногородка

Миронівський район:

Олександрівка, Андріївка, Вахутинці, Ведмедівка, Великий Букрин, Вікторівка, Владиславка, Горобіївка, Грушів, Гулі, Дударі, Ємчиха, Зеленьки, Карапиші, Кип'ячка, Козин, Коритище, Кулешов, Кутелія, липовий Ріг, Македони, малі Прицьки, малий Букрин, Маслівка, Матвіївка, Микитяни, Миронівка, Нова Олександрівка, Пії, польове, потік, Пустовіти, П'ятирічка, П'ятихатка, ромашки, Росава, Салов, світле, Тарасівка, Тулинці, Фроловка, Ходорів, Центральне, Шандра, Юхни, Яхни

Переяслав-Хмельницький район:

Велика Каратуль, Веселе, Вінинці, Волчков, Воскресенське, Виповзки, Гайшин, Гланишів, Горбані, Гребля, Гречаники, Дівички, Дем'янці, Дениси, Єрківці, Жовтневе, Заострів, Кавказ, Ковалин, Козлов, Леніно, Лецьки, Мазинки, Мала Каратуль, Мар'янівка, Натягайлівка, Переяславське, Перше Травня, Плескачі, Пологи-Вергуни, Пологи-Чобітки, Пологи-Яненки, Положаї, Помоклі, Пристроми, Радянське, Світанок, Сомкова Долина, Соснова, Стовп'яги, Строкова, Тарасівка, Ташань, Травневе, Ульянівка, Харківці, Хоцьки, Циблі, Чирське, Чопилки, Шевченкове

Поліський район:

Буда Вовчківська, Буда-Радинська, Вересня, Військове, Володарка, Волчков, Городещина, Дубова, Дубова, Залишани, Зелена Поляна, Калинівка, Красятичі, Луговики, Максимовичі, Мар'янівка, Міхлівщина, Млачівка, Нівецьке, Омелянівка, Орджонікідзе, Рагівка, Радинка, Стара Марківка, Стещина, Стовпне, Федорівка, Чапаєве, Червона Зірка, Черемошна, Шкнева

Рокитнянський район:

Бакумівка, Бирюки, Бушеве, Довгалівське, Житні Гори, Запруддя, Калинівка, Колісникове, Луб'янка, Любка, Маківка, Насташка, Ольшаниця, Острів, Першотравнева, Петрівське, Пугачівка, Ромашки, Савинці, Синява, Телешівка, Шарки

Сквирський район:

Андріївка, Антонов, Безугляки, Беспечная, Буки, Великі Єрчики, Великополовецьке, Владиславка, Горобіївка, Домантівка, Дулицьке, Дунайка, Золотуха, Каленна, Кам'яна Гребля, Квітневе, Кононівка, Красноліси, Краснянка, Кривошиїнці, Лаврики, Ленінське, Мала Михайлівка, Малі Єрчики, Малі Лисівці, Миньківці, Молчановка, Нова Пустоварівка, Новий Шлях, Оріховець, Пищики, Пустоварівка, Рогізна, Руда, Рибчинці, Саврань, Самгородок, Селезенівка, Сквира, Таборів, Терешки, Токарівка, Тхорівка, Ульянівка, Цапіївка, Чубинці, Шаліївка, Шамраївка, Шапіївка, Ями

Ставищенський район:

Антонівка, Альтанка, Богатирка, Брилівка, Василиха, Веселе, Винарівка, Вишківське, Гейсиха, Григорівська Слобода, Журавлиха, Іванівка, Красилівка, Кривець, Любча, Гостра Могила, Полковниче, Попружна, Разумница, Розкішна, Сніжки, Станіславчик, Стрижавка, Сухий Яр, Торчиця, Торчицький Степок, Червоне, Юрківка, Ясенівка

Таращанський район:

Антонівка, Бовкун, Буда, Велика Березянка, Велика Вовнянка, Веселий Кут, Володимирівка, Дубівка, Кирдани, Кислівка, Ківшовата, Косяківка, Красюки, Крива, Круті Горби, Лісовичі, Лука, Лук'янівка, Маковецьке, Мала Березянка, Мала Вовнянка, Малоберезанське, Петрівське, Плоске, Потоки, Ріжки, Салиха, Северинівка, Станишівка, Степок, Тараща, Улашівка, Чапаєвка, Червоні Яри, Чернін

Тетіївський район:

Бурківці, Висока, Галайки, Голодьки, Горошків, Григорівка, Денихівка, Дзвеняче, Дібрівка, Дубина, Кашперівка, Клюки, Кошів, Михайлівка, Молочне, Ненадиха, Одайпіль, Перше Травня, Погреби, П'ятигори, Ріденьке, Росішки, Скибинці, Софіпіль, Стадниця, Степове, Тайниця, Тарасівка, Теліжинці, Тетіїв, Хмелівка, Черепин, Черепинка

Яготинський район:

Богданівка, Божки, Воронівщина, Гензерівка, Годунівка, Гречанівка, Григорівка, Двірківщина, Дзюбівка, Добраничівка, Жоравка, Засупоївка, Кайнари, Капустинці, Коптевичівка, Кулябівка, Лебедівка, Лемешівка, Лозовий Яр, Лукомщина, Ничипорівка, Озерне, Панфили, Плужники, Розумівка, Райківщина, Рокитне, Соколовщина, Сотниківка, Сулимівка, Супоївка, Трубівщина, Тужилів, Фарбоване, Федорівка, Червоне, Червоне Заріччя, Черкасівка, Черняхівка, Черняхівка, Шевченкове, Яготин

Міста:

Біла Церква, Березань, Богуслав, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Ворзель, Вишгород, Гребінки, Димер, зелений Бор, Ірпінь, Миронівка, Обухів, Прип'ять, Ржищів, Сквира, Славутич, Тараща, Тетіїв, Узин, Українка, Чорнобиль, Яготин, Кагарлик, Переяслав-Хмельницький, Фастів

Селища:

Бабинці, Баришівка, Борова, Бородянка, Велика Димерка, Володарка, Ворзель, Глеваха, Гостомель, Гребінки, Дослідницьке, Димер, Згурівка, Іванків, Калинівка, Калинівка, Калита, Клавдієво-Тарасове, Кодра, Кожанка, Козин, Коцюбинське, Красятичі, Макаров, Немішаєве, Пісківка, Рокитне, Ставище, Терезине, Чабани

Села:

Бишів, Великі Гуляки, Великий Крупіль, Горбані, Двірківщина, Літки, Мазепинці, Петропавлівська Борщагівка, Трипілля, Варовичі, Гусинці, Новошепеличі, Поліське, Рассоха, Ротічі

Райони Києва:

Голосіївський район, Дарницький район, Деснянський район, Дніпровський район, Оболонський район, Печерський район, Подільський район, Святошинський район, Солом'янський район, Шевченківський район

Історичні місцевості, масиви, мікрорайони, міста Києва:

Академмістечко, Багринова Гора, Батиєва Гора, Біличі, Борщагівка, Виноградар, Вільний хутір, Галагани, Гончарі-Кожум'яки, ДВС, Добрий Шлях, Жовтневе, Залізничний, Кадетська Гай, Китаєво, Корчувате, Куренівка, Лиса Гора, Монтажник, Мишоловка, Нова Забудова, Оболонь, Первомайський, Петрівка, Пирогово, Пост-Волинський, Протасів Яр, Рибальський пулуостров, Саперна Слобідка, Совки, Сирець, Теличка, Труханів острів, Університетське містечко, Центр, Чапаєвка, Чоколівка, Ширма, Експоцентр України, Олександрівська Слобідка, Байкова Гора, Білицький масив, Берковець, Вітряні Гори, Волейків, Видубичі, Голосієво, Грушки, Деміївка, Катеринівка, Жуляни, Звіринець, Караваєві Дачі, Конча-Заспа, Кудрявець, Лук'янівка, Мінський масив, Мостицький, Нивки, Новобіличі, Відрадний, Перемога, Печерськ, Поділ, Пріорка, Пуща-Водиця, Самбурки, Святошино, Солом'янка, Татарка, Теремки, Турецьке містечко, Феофанія, Цимбалів Яр, Чорна Гора, Шевченко, Шулявка, СМТ Коцюбинське, Березняки, Биківня, Гідропарк, Комсомольський масив, Червоний хут, Лівобережний масив, Лиски, Микільська Слобідка, Осокорки, Райдужний, Русанівські сади, Стара Дарниця, Харківський, Бортничі, Воскресенка, ДВРЗ, Корольок, Куликове, Лісовий масив, Нижні сади, Нова Дарниця, Позняки, Русанівка, Соцмісто, Троєщина